Květen 2007

mno sem druhá v soutěži o nej blog :-D

29. května 2007 v 19:44 | Roziště |  výhry
takže to sou moje diplomy!!§

zofalé manželky

26. května 2007 v 13:30 | Rozište |  zoufalé manželky
Marcia Cross - zoufalá manželka Bree - porodila dvojčataZoufalá manželka porodila zdravá dvojčata, kterým se naštěstí daří dobře. Těhotenství totiž bylo rizikové, a tak Marcia musela skončit ještě před porodem v posteli. Marcia se již v posteli údajně nudila, a tak začalo natáčení seriálu přímo u ní doma v ložnici :). Ve třetí řadě seriálu bychom tak mohli vidět v seriálu Zoufalé manželky skutečnou ložnici Marcie.Marcia Cross žije s o pět let starším burzovním makléřem Tomem Mahoneyem. Toho si vzala loni v červnu. Samotná Marcia má 44 let.Zoufalá manželka Eva Longoria "zlobí" producentyEva Longoria totiž v talk show The View prozradila něco z obsahu příštích dílů seriálu Zoufalé manželky. Tak například prozradila, že se s manželem Carlosem nerozejdou, ale budou se čím dál tím více hádat.Nyní prý bylo vydáno nařízení pro scénaristy, režiséry a členy štábu, aby už Longoriové nic z dalšího děje seriálu neprozrazovali :) Chudák Eva...Herečky seriálu Zoufalé manželkyTeri Hatcher - Susan MayerZnámá také jako Lois Lane ze seriálu Lois LaneNicollette Sheridan - Edie Britt
Známá jako Paige Matheson ze seriálu Knots LandingEva Longoria - Gabrielle Solis
Marcia Cross - Bree Van De Kamp
Známá ze seriálu Melrose Place
Felicity Huffman - Lynette Scavo
Eva Longoria chystá svatbu

happy three friends

25. května 2007 v 16:02 | Rozište |  happy three friends
Happy Tree Friends jsou roztomilá, plyšová zvířátka, jejichž každodenní dobrodružství končí děsivě špatně. Nezáleží na tom, jak nevinně jejich den začíná, vždycky končí katastrofou.
Cuddles
Není nic heboučtějšího než tahle roztomilá králičí kůžička, ale naneštěstí z ní pokaždé lítají chlupy
Giggles
Stydlivá a sladká; tuhle malou pozemní veveřičku spolehlivě poznáte podle její věčné neposednosti a uhihňanosti. Budete jí chtít zaškrtitGiggles
Stydlivá a sladká; tuhle malou pozemní veveřičku spolehlivě poznáte podle její věčné neposednosti a uhihňanosti. Budete jí chtít zaškrtit
Handy
Žádná práce není dost těžká pro tohoto bobřího tesaře, který utrpěl amputaci obou horních končetin. Je vždy připraven podat "pomocnou ruku", aby dokázal, že lze dosáhnout všeho, pokud máte správný přístup.
Lumpy
Poněkud slaboduchý, modrý sob, který je vždy někde tak trochu navíc, vždy má srdce otevřené a obě ruce levé, nicméně na rozdíl od ostaních svá dobrodružství přežívá víceméně bez úhony.
Toothy
Jediná věc větší než ocásek tohoto pihatého bobra je jeho předkus
Nutty
Tahle nervózní, šilhavá veverka se díky svým touhám po sladkém s oblibou dostává do "ulepených" situací, které pro ni nekončívají úplně nejlépe.
Tato sladce vonící tchořice nikdy nerozviřuje svůj pach. Určitě si nebudete držet nos v přítomnosti tohoto přátelského stvoření, protože nosí "voňavý stromeček"
kolem krku. Sniffles
Tento intelektuálský mravenečník miluje pojídání mravenců, což by nebylo nic tak neobvyklého, ale ať dělá co dělá, vždycky strká svůj nos do problémů.
Splendid
Je to pták, je to letadlo, NE, je to létající veverka! Tento nebeský hrdina je vždy připraven vrhnout se do záchranné akce. Vždycky se ovšem poněkud přecení a nadělá více škody než užitku.
Flaky
Jakmile tento lupy obtížený dikobraz způsobí svými bodlinami nějaké potíže, snaží se pěkně rychle zmizet.
The Mole
Tenhle slepý krtek zvládá práci v těch nejnebezpečnějších situacích. (Zvláštní znamení: znaménko krásy)
Disco Bear
Tenhle slepý krtek zvládá práci v těch nejnebezpečnějších situacích. (Zvláštní znamení: znaménko krásy)
Russel
Zabarikádujte všechny poklopy - pirátská mořská vydra přichází na palubu a má obrovský pravý hák!
Mime
Kdyby akce mluvila hlasitěji než slova, pak tenhle jinak tichý jelen nepřestává nikdy mluvit. Jeho šílené činy Vás připraví o řeč
. Lifty a Shifty
Tito mývalí bratři trpící kleptomanií jsou mistři v oboru pěti prstů - Lifty a Shifty by Vám s klidem ukradli Vaše srdce a pak Vám ho obratem ruky prodali zpátky.
Cro-Marnot
První "neanimovaná" postavička - tento starověký savec je sice zamrzlý v kostce ledu, ale v pohybu mu to bohužel nebrání.
Flippy
Emociálně rozháraný medvědí válečný veterán zahřeje Vaše domovy a nezanechá žádné svědky.
Pop
Tento otcovský medvěd nás naučí, že se vždycky najde místo pro naprosté selhání v rodičovské zodpovědnosti.
Cub
Nevinný a roztomilý; Pop má neustále plné ruce práce udržet tohohle uličníka dál od problémů. Cup ale stejně vždycky skončí na kousky.

Sem ve finale hlasujte pls!!

22. května 2007 v 17:24 | Roziště |  výhry
te mno takže sem se dostala až sem pls hlasujte !!! a pak mi pls napište kolikátej byl váš hlas blbě se mi to zobrazuje!!!!! klik sem klikněte a pak na te adrese mužete pro mě hlasovta dík!!

sex pistlos

9. května 2007 v 10:03 | Rozište |  výhry


něaká výhra

8. května 2007 v 9:04 | Rozište |  výhry
http://jami.blog.cz/ a tady sem vyhrála tyhle dva!!!

tady sem vyhrála Kurta Cobaina

8. května 2007 v 9:01 | Rozište |  výhry
tenhle pěknej diplomek se vyhrála http://kamiseks.blog.cz/ tady!!!!!!!

smrt Sisi

7. května 2007 v 7:24 | Rozište |  princezna Sisi
Poslední léta a cesta do Ženevy...
Sisi milovala koně a ještě raději jezdila do Anglie na závody. Ze začátku se jejím průvodcem stal Bay Middleton, smyšleně označovaný často za jejího milence. I když nebyl zpočátku nadšený z toho, že se musí starat o nějakou císařovnu, stali se z nich velcí přátelé. Alžběta utrácela za koně velké peníze, nicméně tato její velká záliba skončila někdy v době, kdy ošklivě spadla z koně a kdy se Bay oženil. Vztah císařského páru byl v posledních letech o něco lepší než dříve. Ať to zní jakkoli neuvěřitelně, Sisi svému manželovi dokonce "dohodila" milenku. Byla jí herečka Burgtheatru Kateřina Schrattová, provdaná za pana Nikolase von Kiss. S manželem, se kterým měla syna, dlouho nežila. Císaři se zalíbila. Zpozorovala to i Sisi, která, plná výčitek že svého manžela zanedbává, Schrattovou s Františkem Josefem seznámila. Stali se z nich přátelé a snad i milenci. Kateřina, která v mnohém Alžbětu napodobovala, od císaře dostávala drahé šperky a platil za ní i dluhy v casinech, která ráda navštěvovala. Občas se tvrdí, že se po císařovnině smrti stala jeho druhou ženou. Nicméně jistě nebyla jedinou milenkou v životě císaře, jménem však známe pouze ji a Annu Nahowskou. S tou se František Josef seznámil dlouho před Kateřinou a pravděpodobně se stal otcem její dcery Heleny - pozdější manželky skladatele Albana Berga. Poslední cesta císařovny směřovala do Ženevy, kam přijel i italský anarchista Lucheni. Původně měl naplánován atentát na prince z rodu Orleáns, ten ale nakonec nepřijel, a tak si Luigi Lucheni vybral za oběť císařovnu. Ráno si ještě Sisi v klidu vypila svou sklenici mléka, dopoledne utrácela peníze na nákupech. Císařovna měla v plánu cestovat parníkem do Caux. Mezi hotelem Beau Rivage, kde se Sisi ubytovala pod pseudonymem hraběnka von Hohenembs, a přístavem však čekal Lucheni. 10. 9. 1898, krátce po poledni, byla císařovna probodnuta pilníkem. Zpočátku své zranění ani nezpozorovala, myslela si, že jí chtěl ukrást hodinky. Ještě dokráčela na palubu lodi, kde se ale zhroutila a přivolaný lékař mohl konstatovat už jen smrt. Císař František Josef přijal zprávu o její smrti se slovy "…Vy nevíte, jak jsem tu ženu miloval…"
Luigi Lucheni

něco málo o Sisi

6. května 2007 v 23:38 | Rozište |  princezna Sisi
Životopis

Narodila se na Štědrý den 1837. Hodiny ukazovaly za dvě minuty třičtvrtě na jedenáct a děťátko, které v tento slavností den přivedla na svět Ludovika, choť vévody Maxe Bavorského, pokřtili jako Elisabeth Amalii Eugenii. Nic zvláštního, řekl by si jeden - další dcera v početné (za několik let desetičlené) rodině celkem bezvýznamného vévody! Tehdy ještě nikdo nemohl tušit, že děvče, které právě spatřilo světlo světa, se jednou stane rakouskou císařovnou, třebaže někteří pověrčiví lidé by mohli tvrdit, že to přeci bylo od první chvíle jasné (Sisi se narodila na Štědrý den, v neděli a navíc měla už při narození jeden zoubek - tak jako kdysi Napoleon).

Sisi

6. května 2007 v 23:26 | Rozište |  princezna Sisi
Narozena: 24. prosince 1837 v Mnichově
Celé jméno: Alžběta Amálie Evženie Wittelsbachová
Rodiče: Maxmilián, vévoda bavorský, a Ludovika, princezna bavorská
Sourozenci: Ludvík, Helena, Karel Theodor, Marie, Mathilda, Žofie a Max Emanuel
Provdána: roku 1854 za rakouského císaře Františka Josefa I.
Děti: Žofie (1855-1857), Gisela (1856-1832), Rudolf (1858-1889) a Marie Valerie (1868-1924)
Oblíbení spisovatelé: Heinrich Heine, Lord Byron, William Shakespeare, Homér
Zemřela: 10. září 1898 v Ženevě, zavražděna italským anarchistou

- císařovna Alžběta byla známá pod přezdívkou Sisi, sama sebe však většinou nazývala Titanií - podle postavy z Shakespearovy hry Sen noci svatojánské.

Hlasujte plssss

6. května 2007 v 11:17 | Rozište |  výhry
http://kams.blog.cz/0705/hlasovani-o-nej-blog#komentare hele lidičky mohly byste prosím pro mě hlasoavt tady sem tam jako Roziště blog!!

členové SOAD!!

1. května 2007 v 19:22 | Rozište |  System of a down!
Sestava:
DARON MALAKIAN-
Kytara, zpěv
Narozen:
Barva očí: hnědá
18.července, 1975/ Hollywood, Kalifornie/ ve znamení Raka
Barva vlasů: hnědá
Výška: 1,7m
Bydliště: Glendale, Kalifornie
Stav: zadaný, jeho přítelkyní je modelka Jessica Miller.
Hobby: fanoušek hokeje (zvláště pak Los Angeles Kings), obivovatel Charlese Mansona a Johna Lennona
Poslouchá: hlavně starší metal, black metal a rock, ale i staré popové skupiny a arménskou národní hudbu.
Auto: Hummer
Zajímavosti:
Netají se tím, že je jeho zdrojem inspirace mimo jiné i známý nepřímo masový vrah Charles Manson. V mnohém se s ním i ztotožňuje. / Zatímco na pódiu je velmi aktivní, v běžném životě je velmi uzavřený a nerad chodí do společnosti. / Založil vlastní vydavatelství EatUrMusic, jehož členem je i známá blackmetalová skupina Satyricon. / Je velkým workoholikem. / Jeho otec Vartan je autorem všech artworků spojených s albem Mezmerize. / Při americké televizní show Saturday Night Live v květnu 2005 nahlas vykřikl "Fuck yeah!", aniž by to bylo předem domluveno. Tím pádem to cenzoři nestačili zamlčet a to je v puritánské Americe považováno za skandál. / Jeho dům je plný lebek, kostlivců a postaviček z hororových filmů. / Prohlásil, že se bojí jít do místního obchodního domu, protože by tam mohl potkat svojí ex-přítelkyni. / Danny a Lisa, postavy z písně Radio/Video, byli Daronovými nejlepšimi kamarády z dětství. Naposled je viděl ve svých deseti letech.
Výroky:
"...a teď tu máš všechny ty drsný rockery, který ani nemaj odvahu říct co chtěj nebo si myslí, protože se tak moc bojí o své kariéry - a to není pravej rock n' roll."
"Myslim že my všichni máme doma tajnou sbírku tvrdýho porna. Já to všechno mám ukrytý v krabicích v garáži."
"Společnost ve které dnes žijeme je celá zkurvená."
"(dnes) ...Je to generace I-Pod posluchačů, která není schopna poslouchat album jako celek od začátku do konce."
"Tahle kapela (SOAD) nevznikla s úmyslem změnit svět, tahle kapela nevznikla s úmyslem změnit tvojí mysl. Tahle kapela vznikla prostě proto, aby tě přinutila klást si otázky."
"Nemohu si vzít dovolenou. I když tak učiním, stále budu mít v hlavě jen hudbu."
"Vždycky jsem míval problém se společností. Většina všeho co dělám je inspirována vztekem."
"Myslím, že skladatelé a masoví vrazi mají cosi společného. Neboť je to chorobné. Nemají nad tím co vykonávají žádnou kontrolu."
"V zrcadle vidím jiného chlápka než ostatní. Vidím Darona. A zapomínám že Daron je někdo, kdo hraje v téhle kapele kterou tolik lidí miluje."
"Většina našich nejzábavnějších písní se týká nejsmutnějších chvil mého života."
"Vždy jsem chtěl být muzikant, ale být úspěšný je šílené. Mám oba rodiče také muzikanty, ale nikdy tím nevidělali žádné peníze."
"Píseň přichází z odlišných míst. Nemůžeš jí nakrmit čím chceš. Sama si žádá co chce a ty jí to musíš dát."
"Jen tak se projíždím po Hollywoodu, sleduji lidi kolem a vymýšlím si o nich příběhy."
"Vyrůstal jsem naproti hotelu, u kterého postávaly prostitutky. A bylo tam hodně gangů. Když se řekne Hollywood, rozhodně se mi nevybaví souvislost s filmem."
"Pro mne je prostě úžasné že lidi berou tuto kapalu tak dobře, zvlášť v době kdy je rock 'n roll téměř mrtvý. Ne tolik lidí je dnes zaměřeno na rockové kapely. Proto je pro mne účast v rockové kapele, o kterou se lidé momentálně zajímají, opravdu mimořádná věc." (výrok po vydání alba "Mezmerize")
"Jsem proti tomu když lidé ani nemají trpělivost počkat do té doby kdy je album hotové a to doopravdy hotové, a když má kapela vlastní představu kterou splní a je připravena představit jí světu. Taky nejíte koláč který je nedopečený, nebo možná ani nemůžete, tak možná trochu tohohle a trochu tamtoho. Ale nejedli byste nedovařený kus masa, nepili byste nedokvašené víno. Proč chcete poslouchat hudbu která není kompletní?"
SERJ TANKIAN-
Zpěv, klávesy, kytara
Narozen: 21. srpna, 1967/ Beirút, Libanon/ ve znamení Lva
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Výška: 1,83m
Bydliště: Calabasas, Kalifornie (půl hodiny cesty k Daronově vile)
Hobby: basketbal
Poslouchá: hlavně jazz; Thelonious Monk, Chet Baker, Miles Davis, ...
Auto: Mercedes black Benz
Zajímavosti:
Je politicky nejaktivnějším členem SOAD. / Vydal sbírku mírumilovné mystické poezie. / Před založením Soil (poté SOAD) byl hlavou softwarové firmy. / Kromě SOAD působí v neziskové politické organizaci Axis Of Justice a spolu s multi-instrumentalistou Artem Tunc Boyaciyanem se podílel na world music projektu Serart. Také založil vlastní vydavatelství Serjical Records. / Je vegetarián. / Zatímco Daron si potrpí na texty spíše jednoduché, Serj píše ty hlubší a složitější.
Výroky:
"Svět se dnes víc bojí Bushe než Saddáma."
"Státy jsou jako lidé. Když pochopíš jejich vzájemné ovlivňování, není těžké porozumět proč jsou věci, zde v náležitosti mezinárodní politiky, konány danou cestou. Ale státy nejsou jako lidé ve smyslu toho, jak jsme obecně představováni jinými. A jejich interpretace našich zájmů se nemusí míjet se skutečností. A to je velmi nebezpečné, zvláště pak v demokracii."
SHAVARASH (SHAVO) ODADJIAN-
Basová kytara
Narozen: 22. dubna, 1974/ Jerevan, Arménie/ ve znamení Býka
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Výška: ?m
Bydliště: Woodland Hills (asi 20 minut cesty k Johnovi)
Hobby: videohry, DJing
Poslouchá: Led Zeppelin, Unida, Clutch, Soul Schoolers, Deep Purple, Lionel Richie, Madonna, Kiss, ...
Auto: 1966 Corvette, 1968 Plymouth Fury
Zajímavosti:
Má za sebou režii některých videoklipů SOAD a stará se o aranžmá koncertního pódia. / Doma má plno akčních figurek a čtyři auta v garáži. / Na pódiu má z kapely nejvíc energie. / Co se týče současné pozice SOAD, Shavo ničeho nelituje. Naopak toho má spoustu na co být hrdý.
Výroky:
"SOAD je pro mne abstraktním uměním."
"Lidé nás buď nenávidí anebo milují... Ti co nás nesnáší, netvrdím že dělají špatně. Je to jejich názor a já ho respektuji."
" Jsme kapela zaměřená na živá vystoupení a sociální názory... jen vyjadřujeme co si myslíme, a to dráždí vaše myšlenky."
"Pokud máte pro něco zaujetí a tvrdě na tom pracujete, dosáhnete toho. Jsem toho důkazem."
"Jsme muzikanti. A navzdory tomu dostáváme více otázek k politice než k naší hudbě. Což mě celkem štve."
"Moje matka je typická arménská mamina a když se bude procházet se zpěvem 'Vyndej si tu tasemnici z prdele (Pull The Tapeworm Out Of Your Ass)', nebude si to JENOM zpívat, ale bude to dělat s pýchou. Na našich vystoupeních vidíme nejen 13-ti leté děti, které zbožňují naší bláznivost, ale i 50-ti leté chlápky a ženský, které mlátí hlavou dolu nahoru a křičí 'kurva jo!'. V těchto chvílích víš, že děláš skvělou hudbu."
"Abych řekl pravdu, opravdu jsem to video ('Hypnotize') točit nechtěl. Chtěl jsem si dát nějaký čas volno. Máme týden a půl dlouhou pauzu během turné a já to video fakt točit nechtěl -- Chtěl jsem jen být jeho součástí a dál to nechat být. Ale po přečtení asi 15-ti nesmyslných variant jsem měl jistý nápad -- kdybych ho kapele neřekl, je to nespravedlivé vůči kapele i mně samotnému -- Tak jsem jim ten nápad sdělil. A každý zapomněl na ty předchozí návrhy a řekl, 'Ty děláš to video'. Takže, proto tu jsem." (výrok z doby dokončování produkce videa)
"Film je pro mne důležitý. Jde mi hluboko do srdce. Miluji proces tvorby a lidi, jak sledují mojí vizi. Doposud vše co jsem udělal, bylo velmi kladně přijato. Nikdy jsem neměl nějaké lekce nebo cvičení. Je to jako skočit do bazénu a neumět plavat, ale já jsem si vyplácal svojí cestu nad hladinu."
JOHN DOLMAYAN-
Bubeník
Narozen: 15. července, 1973/ Libanon/ ve znamení Raka
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Výška: 1,77m
Bydliště: skladiště, v severní části Hollywoodu
Hobby: komiksy, videohry
Auto: Dodge Viper
Zajímavosti:
Záměrně se snaží být v pozadí kapely. Nechce být slavný ani moc známý. Což se mu zatím celkem daří.
Výroky:
"Kdyby bylo po mém, nebyl bych ani ve videoklipech. Pohodlně se cítím jen schovaný za svojí bicí soupravou."
"Máme své spory, ale ne do té míry kdy je to příliš frustrující a každý odchází. Někdy se hádáme. Ale po pár hodinách volání si nebo ječení jeden na druhého to vyřešíme. Avšak se nehádáme co se týče hudby. Vždycky je to kvůli kravinám typu proč bylo nebo nebylo schválený nějaký triko."

spřátelenej blog!!!!!!!barunky

1. května 2007 v 18:49 | Roziste |  spřátelený blogy!
to je blog kámošky Barunky!

spřátelenej blog!!!!

1. května 2007 v 17:28 | Rozište |  spřátelený blogy!
to je blog mé sestřenice!