členové SOAD!!

1. května 2007 v 19:22 | Rozište |  System of a down!
Sestava:
DARON MALAKIAN-
Kytara, zpěv
Narozen:
Barva očí: hnědá
18.července, 1975/ Hollywood, Kalifornie/ ve znamení Raka
Barva vlasů: hnědá
Výška: 1,7m
Bydliště: Glendale, Kalifornie
Stav: zadaný, jeho přítelkyní je modelka Jessica Miller.
Hobby: fanoušek hokeje (zvláště pak Los Angeles Kings), obivovatel Charlese Mansona a Johna Lennona
Poslouchá: hlavně starší metal, black metal a rock, ale i staré popové skupiny a arménskou národní hudbu.
Auto: Hummer
Zajímavosti:
Netají se tím, že je jeho zdrojem inspirace mimo jiné i známý nepřímo masový vrah Charles Manson. V mnohém se s ním i ztotožňuje. / Zatímco na pódiu je velmi aktivní, v běžném životě je velmi uzavřený a nerad chodí do společnosti. / Založil vlastní vydavatelství EatUrMusic, jehož členem je i známá blackmetalová skupina Satyricon. / Je velkým workoholikem. / Jeho otec Vartan je autorem všech artworků spojených s albem Mezmerize. / Při americké televizní show Saturday Night Live v květnu 2005 nahlas vykřikl "Fuck yeah!", aniž by to bylo předem domluveno. Tím pádem to cenzoři nestačili zamlčet a to je v puritánské Americe považováno za skandál. / Jeho dům je plný lebek, kostlivců a postaviček z hororových filmů. / Prohlásil, že se bojí jít do místního obchodního domu, protože by tam mohl potkat svojí ex-přítelkyni. / Danny a Lisa, postavy z písně Radio/Video, byli Daronovými nejlepšimi kamarády z dětství. Naposled je viděl ve svých deseti letech.
Výroky:
"...a teď tu máš všechny ty drsný rockery, který ani nemaj odvahu říct co chtěj nebo si myslí, protože se tak moc bojí o své kariéry - a to není pravej rock n' roll."
"Myslim že my všichni máme doma tajnou sbírku tvrdýho porna. Já to všechno mám ukrytý v krabicích v garáži."
"Společnost ve které dnes žijeme je celá zkurvená."
"(dnes) ...Je to generace I-Pod posluchačů, která není schopna poslouchat album jako celek od začátku do konce."
"Tahle kapela (SOAD) nevznikla s úmyslem změnit svět, tahle kapela nevznikla s úmyslem změnit tvojí mysl. Tahle kapela vznikla prostě proto, aby tě přinutila klást si otázky."
"Nemohu si vzít dovolenou. I když tak učiním, stále budu mít v hlavě jen hudbu."
"Vždycky jsem míval problém se společností. Většina všeho co dělám je inspirována vztekem."
"Myslím, že skladatelé a masoví vrazi mají cosi společného. Neboť je to chorobné. Nemají nad tím co vykonávají žádnou kontrolu."
"V zrcadle vidím jiného chlápka než ostatní. Vidím Darona. A zapomínám že Daron je někdo, kdo hraje v téhle kapele kterou tolik lidí miluje."
"Většina našich nejzábavnějších písní se týká nejsmutnějších chvil mého života."
"Vždy jsem chtěl být muzikant, ale být úspěšný je šílené. Mám oba rodiče také muzikanty, ale nikdy tím nevidělali žádné peníze."
"Píseň přichází z odlišných míst. Nemůžeš jí nakrmit čím chceš. Sama si žádá co chce a ty jí to musíš dát."
"Jen tak se projíždím po Hollywoodu, sleduji lidi kolem a vymýšlím si o nich příběhy."
"Vyrůstal jsem naproti hotelu, u kterého postávaly prostitutky. A bylo tam hodně gangů. Když se řekne Hollywood, rozhodně se mi nevybaví souvislost s filmem."
"Pro mne je prostě úžasné že lidi berou tuto kapalu tak dobře, zvlášť v době kdy je rock 'n roll téměř mrtvý. Ne tolik lidí je dnes zaměřeno na rockové kapely. Proto je pro mne účast v rockové kapele, o kterou se lidé momentálně zajímají, opravdu mimořádná věc." (výrok po vydání alba "Mezmerize")
"Jsem proti tomu když lidé ani nemají trpělivost počkat do té doby kdy je album hotové a to doopravdy hotové, a když má kapela vlastní představu kterou splní a je připravena představit jí světu. Taky nejíte koláč který je nedopečený, nebo možná ani nemůžete, tak možná trochu tohohle a trochu tamtoho. Ale nejedli byste nedovařený kus masa, nepili byste nedokvašené víno. Proč chcete poslouchat hudbu která není kompletní?"
SERJ TANKIAN-
Zpěv, klávesy, kytara
Narozen: 21. srpna, 1967/ Beirút, Libanon/ ve znamení Lva
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Výška: 1,83m
Bydliště: Calabasas, Kalifornie (půl hodiny cesty k Daronově vile)
Hobby: basketbal
Poslouchá: hlavně jazz; Thelonious Monk, Chet Baker, Miles Davis, ...
Auto: Mercedes black Benz
Zajímavosti:
Je politicky nejaktivnějším členem SOAD. / Vydal sbírku mírumilovné mystické poezie. / Před založením Soil (poté SOAD) byl hlavou softwarové firmy. / Kromě SOAD působí v neziskové politické organizaci Axis Of Justice a spolu s multi-instrumentalistou Artem Tunc Boyaciyanem se podílel na world music projektu Serart. Také založil vlastní vydavatelství Serjical Records. / Je vegetarián. / Zatímco Daron si potrpí na texty spíše jednoduché, Serj píše ty hlubší a složitější.
Výroky:
"Svět se dnes víc bojí Bushe než Saddáma."
"Státy jsou jako lidé. Když pochopíš jejich vzájemné ovlivňování, není těžké porozumět proč jsou věci, zde v náležitosti mezinárodní politiky, konány danou cestou. Ale státy nejsou jako lidé ve smyslu toho, jak jsme obecně představováni jinými. A jejich interpretace našich zájmů se nemusí míjet se skutečností. A to je velmi nebezpečné, zvláště pak v demokracii."
SHAVARASH (SHAVO) ODADJIAN-
Basová kytara
Narozen: 22. dubna, 1974/ Jerevan, Arménie/ ve znamení Býka
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Výška: ?m
Bydliště: Woodland Hills (asi 20 minut cesty k Johnovi)
Hobby: videohry, DJing
Poslouchá: Led Zeppelin, Unida, Clutch, Soul Schoolers, Deep Purple, Lionel Richie, Madonna, Kiss, ...
Auto: 1966 Corvette, 1968 Plymouth Fury
Zajímavosti:
Má za sebou režii některých videoklipů SOAD a stará se o aranžmá koncertního pódia. / Doma má plno akčních figurek a čtyři auta v garáži. / Na pódiu má z kapely nejvíc energie. / Co se týče současné pozice SOAD, Shavo ničeho nelituje. Naopak toho má spoustu na co být hrdý.
Výroky:
"SOAD je pro mne abstraktním uměním."
"Lidé nás buď nenávidí anebo milují... Ti co nás nesnáší, netvrdím že dělají špatně. Je to jejich názor a já ho respektuji."
" Jsme kapela zaměřená na živá vystoupení a sociální názory... jen vyjadřujeme co si myslíme, a to dráždí vaše myšlenky."
"Pokud máte pro něco zaujetí a tvrdě na tom pracujete, dosáhnete toho. Jsem toho důkazem."
"Jsme muzikanti. A navzdory tomu dostáváme více otázek k politice než k naší hudbě. Což mě celkem štve."
"Moje matka je typická arménská mamina a když se bude procházet se zpěvem 'Vyndej si tu tasemnici z prdele (Pull The Tapeworm Out Of Your Ass)', nebude si to JENOM zpívat, ale bude to dělat s pýchou. Na našich vystoupeních vidíme nejen 13-ti leté děti, které zbožňují naší bláznivost, ale i 50-ti leté chlápky a ženský, které mlátí hlavou dolu nahoru a křičí 'kurva jo!'. V těchto chvílích víš, že děláš skvělou hudbu."
"Abych řekl pravdu, opravdu jsem to video ('Hypnotize') točit nechtěl. Chtěl jsem si dát nějaký čas volno. Máme týden a půl dlouhou pauzu během turné a já to video fakt točit nechtěl -- Chtěl jsem jen být jeho součástí a dál to nechat být. Ale po přečtení asi 15-ti nesmyslných variant jsem měl jistý nápad -- kdybych ho kapele neřekl, je to nespravedlivé vůči kapele i mně samotnému -- Tak jsem jim ten nápad sdělil. A každý zapomněl na ty předchozí návrhy a řekl, 'Ty děláš to video'. Takže, proto tu jsem." (výrok z doby dokončování produkce videa)
"Film je pro mne důležitý. Jde mi hluboko do srdce. Miluji proces tvorby a lidi, jak sledují mojí vizi. Doposud vše co jsem udělal, bylo velmi kladně přijato. Nikdy jsem neměl nějaké lekce nebo cvičení. Je to jako skočit do bazénu a neumět plavat, ale já jsem si vyplácal svojí cestu nad hladinu."
JOHN DOLMAYAN-
Bubeník
Narozen: 15. července, 1973/ Libanon/ ve znamení Raka
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Výška: 1,77m
Bydliště: skladiště, v severní části Hollywoodu
Hobby: komiksy, videohry
Auto: Dodge Viper
Zajímavosti:
Záměrně se snaží být v pozadí kapely. Nechce být slavný ani moc známý. Což se mu zatím celkem daří.
Výroky:
"Kdyby bylo po mém, nebyl bych ani ve videoklipech. Pohodlně se cítím jen schovaný za svojí bicí soupravou."
"Máme své spory, ale ne do té míry kdy je to příliš frustrující a každý odchází. Někdy se hádáme. Ale po pár hodinách volání si nebo ječení jeden na druhého to vyřešíme. Avšak se nehádáme co se týče hudby. Vždycky je to kvůli kravinám typu proč bylo nebo nebylo schválený nějaký triko."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni že s tu byl/a!XD

Klik!(ne jako cvik)XD 100% (262)

Komentáře

1 sasanka sasanka | Web | 2. května 2007 v 8:12 | Reagovat

skus na blogu sladit barvy a zmenšit rozměry

2 veru veru | Web | 2. května 2007 v 20:07 | Reagovat

ahojky no ja souhlasim určitě by to chtělo sladit prostě pár barev dohromady aby to spolu lailo treba cervenou,cernou a do toho bilou nebo spis sedou.... a obsahu neni co vytknout ;) zdarky jo a nechceš spřátelit blogy?

3 Martin@ Martin@ | Web | 3. května 2007 v 17:47 | Reagovat

Ahojky!!!úředem děkujuuu že se ti líbí můj bloček ty ho máš taky mocinky krásný!!

4 Elly Elly | Web | 3. května 2007 v 20:07 | Reagovat

ahoj na mem blogu je zvlastni soutez o nej panicka a mazlicka tak pokud mas nejake zvire nebo nëkdo z blizkych tak se prihlas!to plati pro vsechny kteri tenhle komentik uvidi :o)tesim se pa

5 Leeloo Leeloo | Web | 3. května 2007 v 22:04 | Reagovat

Ahoj. Písala si mi na blog, že sa mám juknúť na ten tvoj. Tak som sa prišla pozrieť. Dík, že máš pozitivný názor na môj, aj keď ho v poslednom čase hrozne zanedbávam. K tvojmu blogu: Hrozne ma očarili tie prasiatka v pozadí. A inak fajn blog. Maj sa fajn. Leeloo

6 Janik Janik | Web | 4. května 2007 v 19:12 | Reagovat

heh! newim co víc k tomu chceš říct... mi to prostě neladí do kupy....a ještě ke všemu to bílí písmi nejde na tom pinďulákovi vidět .... no a v komentářích tam nejde vidět to černý... prostě by to chtělo, jag už je řečeno víše sladit :)

7 Mandie Mandie | E-mail | Web | 5. května 2007 v 15:47 | Reagovat

Na mém blogu začlo 1.kolo soutěže o nej blog!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama