Srpen 2008

Protivný sprosý holky....:D

16. srpna 2008 v 12:34 | Domina |  ankety a takový neutrální články
Nejvíc chyby?
Když se všichni ve škole dozví o "Horké knize", začnou se prát, ředitel spustí alarm a začne stříkat voda. Všichni jsou mokrý a mají mokré vlasy. Na dalším snímku dostávají dívky lekci chování, avšak jsou všichni suší a s vyfoukanými vlasy.
Téměř na konci, když Cady rozlomila korunku a házela jí ostatním, tak pochybuji, že by jí to vystačilo pro tolik lidí, kolik obdarovala.
Cady je řečeno, že džíny smí nosit jenom v pátek, přesto když jí zamaskovaný Demien ukradne kabelku, je čtvrtek. (Čtvrtek je to proto, že snažili donutit Aarona, aby viděl Reginu s jiným klukem a bylo jim řečeno, že se s ním "muchnuju" každý čvrtek.)
Na začátku týdne obědvání s Plastix vysvětluje Gretchen Cady, že culík může nosit jen jednou týdně (dodá, že si Cady asi vybrala dnešek), ale když pak Cady stojí s Janice a Damianem ve frontě na cukrátka, tak má culík zase.
Regina si v lednu zkouší šaty v obchodě 1 - 3 - 5. Cady s ní mluví, 2x je na ni záběr a svůj řetízek s Céčkem má na těchto záběrech nakřivo. Ve třetím záběru ho už má narovnaný.
Když děvčata předvádějí svoji vánoční choreografii před celou školou a rodiči, Reginina máma stojí v uličce a tancuje s děvčaty. Hned v dalším záběru je přes dívky pohled na obě uličky, ale Reginina máma není nikde vidět.
Když Janice udělá Regině nůžkami na tričku dvě díry, tak hned druhý den mají všechny dívky stejně rozstříhaná trička. Potom ale, když stojí ve frontě na cukrátka, tak nikdo tričko rozstřižené nemá.
Všichni tři jdou po chodbě a povídají si, za Damienem jsou 3 dívky. Jedna (japonka, má červenou halenku) je pořád napravo od záběru. Ale v jednom záběru na Damiena je japonka nalevo od záběru, těsně u Damiena. V dalším už zase jde tak, jak šla předtím.
Když se strhne hromadná bitka na školní chodbě kvůli Paličské knize, baví se tam skupinka děvčat. Po chvilce jedna po druhé skočí a v dalším záběru padají na stůl. Ovšem holka, která byla nahoře, je dole a naopak.
Když jsou Plastics s Aaronem po skončení vystoupení Jingle Bell Rock v zákulisí, tak má Cady v jednu chvíli "santa kulich" skoro na očích a v druhém záběru, poté co projde K.Gnapoor, jej mám opět správně nad obočím.
Když jde Cady s Janice a Damienem po rugbyovém poli, jako že jí jdou ukázat zadní budovu (která shořela v roce 1987), tak když kamera ukazuje na Cady s Damienem, tak je u rugbyové branky vidět velmi malý stín. Ale když kamera ukáže na všechny tři, tak je ten stín skoro přes celé hřiště.
Když Cady telefonuje s Reginou, Regina jí koblihu a když stojí u mísy s koblihami, tak je ta kobliha více nakousnutá, až je porušený kruh, který kobliha tvoří. Ale když Regina zajde za sloup a kamera se zaměří na malou holku u televize a pak se zas vrátí zpět, tak kobliha není porušená a je míň nakousnutá.
Když přijdou plastičky k Regině domů, tak Karen odkládá svoji tašku dvakrát za sebou.
Hlavní hrdinka má na halloweenské oslavě pokaždé jinak namalovaný obličej. Jednou je bílá a hned na to šedá.
Před tím, než Reginu srazí autobus, tak má cop na levém rameni. Pak je záběr na Cady a pak zase na Reginu. Ta má ale v tom okamžiku cop na zádech.
Když se u Chrise koná Hellowenská party, tak je to ve stejném bytě jako má Cady. Že by byli sourozenci?
Během úvodních titulků kolem Cady projde dívka. O okamžik později kolem ní prochází znovu.
Když se hlavní hrdinka předvádí v šatech ve svém pokoji, tak pokládá pití na vyšší hromádku CDček, ale za chvíli je pití na té nižší hromádce.
Všimněte si, že se text v knize mezi dvěma záběry změní. I když vypadá stejně porovnejte vzdálenost tečky od okraje za HER a nebo podtržení slov FUGLY SLUT - jednou je část Y pod čarou, po druhé ne.
Když se po Halloweenské párty koukají Damie a Janis na horor, tak má Damien na břichu mísu popkornu. V jednu chvíli se lekne a téměř celý obsah mísy vysype. Ale v další scéně je mísa opět plná.